KURUMSAL

 

Ünlü Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında makina mühendisi Bünyamin Ünlü tarafından kurulmuştur. Bugün şirket 35 yılı aşkın tecrübesi ile mekanik tesisat tasarımı sektöründe öncü bir firma konumundadır.

 


Firmamız; enerji etkin, konforlu, yangın güvenli ve sertifikalı (LEED, BREEAM, FM, vb.) yapılar yaratmak hedefi ile mekanik tesisat sistemlerinin tasarımlarını yapmakta ve müşavirliğini üstlenmektedir. Ünlü Mühendislik lüks otel yapılarından, yüksek binalara, hijyenik ameliyathane projelerinden, alışveriş merkezlerine, ofis yapılarından hastanelere kadar çok geniş bir yelpazede tasarım hizmeti vermektedir. Bunların dışında ulaşım yapıları, petrol ve gaz tesisleri, yeraltı metroları, havalimanları ve konteyner limanları gibi altyapı projeleri de tasarım hizmeti verdiği yapılar arasında bulunmaktadır.

 


Ünlü Mühendislik, tasarladığı projelerde çağın ihtiyaçlarına uygun olarak, gerek ilk yatırım maliyeti gerekse işletme maliyetini göz önünde bulundurarak enerji etkin binalar tasarlamaktadır.

 


Ünlü Mühendislik genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli ve doğru tasarımlar yapmakta, kurumsal kimliği ile de tecrübesini işlerine yansıtmaktadır.

 

Firmamızın tanıtım kataloğu buraya tıklayarak indirilebilir.